koupit vstupenky

SEMINÁŘ

Součástí akce je samozřejmě, stejně jako posledně, také vzdělávací část. Můžete se těšit na seminář s pěti vybranými exkluzivními hosty – autoritami ve svém poli působnosti. Každý z hostů bude mít připraven svůj vlastní program – předání cenných informací z oboru, kterému nejvíce rozumí. Budete mít tedy šanci si od každého hosta vzít to nejlepší + mít z první ruky ověřené informace. Samozřejmostí bude i následné Q&A (Otázky a Odpovědi).

Sebevzdělávání je součástí úspěchu a osobnostního růstu, ať už jsou vaše cíle jakékoliv. Proto by nikdo, kdo to se cvičením myslí vážně, neměl na semináři chybět. Seznam hostů na seminář bude postupně uveřejňován.

CHCI NA SEMINÁŘ

*ceny vstupenek se budou postupně zvyšovat

Timea Trajteľová

Timea Trajteľová

Jedna z nejúspěšnějších a nejznámějších Bikini Fitness závodnic v celé České republice a na Slovensku, držitelka několika prvních míst z velmi významných soutěží jak ve federaci INBA, tak IFBB a v neposlední řadě také velmi populární a krásná osoba - to je Timea Trajteľová.

Tímea Vám poví vše, co potřebujete vědět o závodění v kategorii Bikini fitness, ať už se to týká přípravy, výběru plavek, pózování, závodních zkušeností či cenných kontaktů. Dále zde bude pro zodpovězení dotazů všech zvědavých žen, které by rádi změnili, nebo ještě vylepšili svou postavu, ale neví jak na to... 

Trápí li Vás cokoliv ohledně stravy, tréninku, zdraví, výživy, pózování, či závodů - Timea tu bude pro Vás. 

A co se týče mužů, ti si to určitě užijí také, i když se budou jen koukat a poslouchat :P

Jonáš Petřík

Jonáš Petřík

Jeden z nejkomplexnějších znalců ohledně nabírání svalové hmoty, síly, zvyšování výkonu a zlepšování obratnosti v celé české a slovenské republice. Známý sportovec, bývalý několikanásobný mistr světa ve freestyle karate a v neposlední řadě majitel skvělého GYMU v Praze - nejen to je Jonáš Petřík!

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o dění na české a slovenské fitness scéně tuší, že Jonáš Petřík ví, o čem mluví. Naprostá většina jeho tvrzení je podložena mnohaletými, osobními zkušenostmi na sobě i na Jonášových klientech. Jonáš je jeden z nejkomplexnějších sportovců na našem území a my jsme přesvědčeni, že jeho pohled se širším kontextem a předané informace velmi oceníte! 

Ondřej Kmošťák IFBB PRO

Ondřej Kmošťák IFBB PRO

Jeden z nejúspěšnějších českých a slovenských Physique závodníků, držitel IFBB Profi karty v této kategorii, absolutní vítěz soutěží Diamond Cup a Olympia Amateur Spain.

Ondřej Kmošťák je jeden z nejlepších závodníků Physiqe, které Vám můžeme nabídnout. Vzhledem k oblíbenosti kategorie Physique věříme, že Ondra bude na semináři zahlcen dotazy. Nebude zde ale jen proto, aby odpovídal na otázky, ale také proto, aby vám sám pověděl něco o tom, jaké to je být profesionální fitness model a závodník, jak se propagovat, jak trénovat, atd. 

Společně s Filipem Steflovičem, který bude mít přednášku v rámci doprovodného programu EXPA, vám tak za celý den předají kompletní know-how spojené s úspěchem jako fitness model nejen v ČR, ale i ve světě.

Milan Šádek IFBB PRO

Milan Šádek IFBB PRO

Bezpochyby jeden z nejlepších a nejuznávanějších českých a slovenských kulturistů, profesionál federace IFBB, obrovský talent a sportovec z Amix Teamu!

Milan Šádek - jedna z ikon české a slovenské kulturistiky na semináři rozhodně nesmí chybět! Zastupovat bude především kategorii kulturistiky. Předá Vám veškeré informace a know-how ohledně své přípravy, podělí se s Vámi o zkušenosti získané dlouholetým závoděním a přípravami svých svěřenců a v neposlední řadě zodpoví veškeré Vaše dotazy! 

Samozřejmostí bude také možnost o něco privátnějšího pokecu, individuální dotazy, podpisy, fotky, a skvělá atmosféra! 

Pavel Beran IFBB PRO

Pavel Beran IFBB PRO

Nejmladší český IFBB PRO v kategorii kulturistiky, obrovská a charismatická osobnost a veliký dříč! - To je Pavel Beran IFBB PRO!

Pavla Berana IFBB PRO zná snad každý, kdo se posledních pár let nějakým způsobem zajímá o dění na české a slovenské kulturistické scéně. Jedna z největších celebrit ve fitness komunitě současnosti, skvělý a charismatický chlap a v neposlední řadě skvělý sportovec s velmi širokou řadou znalostí, s perfektním, vydřeným tělem a velikou silou! Pavel je současně také český nejmladší držitel profi karty ve federaci IFBB (v kategorii kulturistiky).

Jsme si zkrátka naprosto jisti, že Pavel má všem účastníkům semináře předat velké množství exkluzivních a kvalitních informací! – Třeba i ze zákulisí jeho přípravy na soutěž, kde získal svou profi kartu!

ZAKOUPIT VSTUPENKY

*ceny vstupenek se budou postupně zvyšovat