koupit vstupenky

NOVINKY

Zbývá méně než 15 soutěžních míst! Zarezervuj si to své!

Do konání největší Fitness + Strongman akce v české a slovenské republice – NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 zbývá méně než 70 dní a kapacita samotné soutěže je již téměř naplněna – k dispozici je posledních zhruba 15 soutěžních míst.

V tomto článku se podíváme na to, proč je o akci - a konkrétně o soutěž takový zájem, ukážeme Vám kompletní seznam disciplín a poradíme co dělat, pokud se chcete soutěže (nebo jen akce jako takové) zúčastnit, ale ještě nemáte zarezervované místo, resp. koupenou vstupenku!

 

Proč je o soutěž takový zájem?

 

V první řadě je potřeba si uvědomit, že se jedná o soutěž pro širokou veřejnost – tedy pro každého, kdo cvičí a nebojí se porovnat své síly s ostatními amatéry – takže třeba i pro tebe!

 

Každý, kdo se zúčastní, navíc ZDARMA obdrží závodnické tričko, mikinu, náramek a diplom. Během dne bude pro všechny závodníky dostupný nápoj Red Bull pro doplnění energie.Soutěži přidává na atraktivitě také 15.000Kč PRIZE MONEY, které si rozdělí vítězové jednotlivých kategorií, titul „NaberSvaly Challengera“ a celá řada věcných cen věnovaných partnery.

 

Kromě samotné soutěže se mohou všichni návštěvníci (i samotní soutěžící) těšit na doprovodným programem nabité Fitness EXPO, celou řadu hostů, vystavovatelů, ochutnávek a plno zábavy! Kompletní seznam všech hostů, který průběžně aktualizujeme, je k nahlédnutí ZDE.Nyní již však k samotným disciplínám!

 

1. DISCIPLÍNA – MRTVÝ TAH + TLAČNÉ SANĚ

 

Tato disciplína na úvod prověří jak vaší sílu, tak výdrž a rychlost. Úkolem bude provést požadovaný počet opakování mrtvého tahu s naloženou vahou dle vaší disciplíny a poté co nejrychleji přepravit tlačné saně z bodu A do bodu B – na vzdálenost 20 metrů.

2. DISCIPLÍNA – BENCH PRESS

 

Bench press, tedy druhá disciplína, prověří především vaši maximální sílu - půjde totiž o maximální vytlačenou váhu na jedno opakování.

 

 

3. DISCIPLÍNA – SILOVÉ PŘEMÍSTĚNÍ

 

Dle našeho názoru půjde o nejobtížnější disciplínu z celé soutěže! Úkolem bude v daném čase přemístit činku ze země nad hlavu co možná nejčastěji. Věříme, že pro většinu soutěžících zde půjde o velikou výzvu – ale bez nich by to přeci nebylo ono!

 

 

4. DISCIPLÍNA – SHYBY + BAREL

Čtvrtou disciplínou je opět kombinace dvou cviků, která maximálně prověří vaší vytrvalost, rychlost, ale také sílu. Půjde o kombinaci 10 shybů a následné přemístění barelu (těžkého břemene) na vzdálenost 20 metrů. Počítá se, samozřejmě, čas.

 

 

5. DISCIPLÍNA – TRH JEDNORUČKOU

 

Pátá a poslední disciplína má za úkol vymačkat z vás poslední zbytky sil. Zde se ukáže, kdo má nejsilnější vůli, mysl a dokáže přemoci své bolavé svaly a unavené tělo! 

Celou soutěž bude moderovat známý karlovarský strongman a silák – Jakub Procházka, který se podílel i na přípravě disciplín a celé soutěže!

 

Na samotnou soutěž zbývá méně než 15 míst – proto případným zájemcům doporučujeme zarezervovat si své místo co možná nejrychleji, a to na TÉTO ADRESE!

 

Více informací o samotné soutěži ZDE.

 

Tak co – máš na to přijmout výzvu a utkat se s ostatními? Pokud ano, máš náš respekt a přejeme hodně štěstí do soutěže! Pokud ne, nevadí! Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete dorazit alespoň jako návštěvníci EXPA, fanoušci a posluchači – věříme, že Fitness EXPO, přenášky a semináře budou obrovsky zajímavé pro každého, kdo cvičí a sleduje současnou fitness scénu v ČR a SK!

VSTUPENKY nejen na Challenege, ale i na další části akce, ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky (POZOR! Omezený počet + cena se bude postupně zvyšovat).

Na závěr si ještě ukážeme videa z minulých ročníků – pro přiblížení atmosféry těm, kteří chyběli.

OČIMA HOSTŮ:

 

OBECNÉ VIDEO Z AKCE:VSTUPENKY: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky
FACEBOOK UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

 

0 komentářů 02.12.2016