koupit vstupenky

NOVINKY

NaberSvaly Fitness EXPO

Jak již určitě každý, kdo sleduje dění na české a slovenské fitness scéně ví, 11. 2. 2017 se v Praze, ve Sparta Aréně na Podvinném Mlýně uskuteční jedna z nejvýznamnějších akcí české a slovenské kulturistiky, fitness a silových sportů.

Řeč je samozřejmě o NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 a v tomto článku si povíme, na co se můžete těšit v rámci velikého NaberSvaly Fitness EXPA, které bude součástí této velkolepé akce!

Stánky, ochutnávky, perfektní ceny a soutěže!

 

Stejně jako žádné jiné, ani NaberSvaly EXPO by se neobešlo bez mnoha partnerů a kvalitních stánků s bohatým programem, kterých na NaberSvaly bude hned několik desítek. Součástí EXPA tedy budou také četné ochutnávky těch nejnovějších a nejoblíbenějších doplňků stravy, zvýhodněné ceny na většinu produktů – navíc bez jakéhokoliv poštovného a také celá řada, mnohdy velmi originálních, soutěží v rámci jednotlivých stánků. Samozřejmě nebudou vystavovat pouze výrobci sportovní výživy v čele s generálním partnerem akce – společností Amix Nutrition, ale také mnoho značek oblečení, výrobců pomůcek ke cvičení, společností nabízející vybavení, atd. Váš hlad pak velmi rychle zasytí společnost Fitnessmenu, která se postará o catering na akci. Mimochodem, pokud jsi majitel, či majitelka firmy, kterou bys chtěl/a ukázat na NaberSvaly EXPO, ještě je pár posledních volných míst pro vystavovatele! Ozvi se na mail info@nabersvaly.cz ;).

Hosté, celebrity, osobnosti a TY!

 

Co by to bylo za jednu z největších sportovních akcí v české a slovenské republice bez pořádných hostů a osobností? Těšit se můžete na více než 60 známých, speciálních hostů, s kterými si budete moci popovídat, vyfotit se, nechat si podepsat tričko, náramek, opasek, mikinu, nebo cokoliv jiného. Již v současnosti je oznámeno více jak 15 hostů, mezi kterými jsou i zvučná jména jako třeba Milan Šádek, Timea Trajteľová, Pavel Beran, Filip Grznár, Jonáš Petřík, Filip Steflovič, Olivie Pohanková, Katka Kyptová, nebo třeba Jirka Orság. Postupně se rozrůstající kompletní seznam hostů můžete sledovat ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/hoste

Přednášky, exhibice a další doprovodný program...

 

Součástí NaberSvaly EXPA bude celá řada doprovodného programu ZDARMA! Co to znamená? To znamená, že zakoupením vstupenky na EXPO (http://nsch.cz/vstupenky) získáte také přístup k celé řadě přednášek, exhibicí, soutěží a doprovodného programu. Věříme, že co se tohoto týče, půjde o jednu z nejvíce nabitých akcí v celé české a slovenské republice! No posuďte sami – kompletní doprovodný program bude postupně uveřejňován na oficiálních webových stránkách akce (http://challenge.nabersvaly.cz/doprovodny-program) a již nyní se můžete těšit například na přednášku Filipa Stefloviče, otevřenou diskusi s Jonášem Petříkem, nebo třeba na nácvik pózování s Timeou Trajteľovou. Dobrý, ne? ;)

A trochu adrenalinu na závěr – aneb NaberSvaly Challenge 2017

 

Pokud by váš náhodou omrzel program uvnitř haly, můžete se jít mrknout ven na probíhající NaberSvaly Challenge, které se zúčastní více než stovka soutěžících a vytvořit tak závodníkům perfektní atmosféru! Mimochodem, pokud chceš ty sám/sama přijmout výzvu a zasoutěžit si o věcné i finanční ceny, ještě zbývá pár posledních míst pro soutěžící! Mrkni -> http://nsch.cz/soutez

obrázek soutez 2015

Asi už ti musí být jasné, že tady prostě nemůžeš chybět... Nedivíme se. Ale POZOR, ačkoliv je akce „až“ začátkem příštího roku, VSTUPENKY (http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky) mizí velmi rychle a ceny vstupenek se navíc budou s postupně se blížícím datem konání zvyšovat – doporučujeme proto neotálet, a koupit si tu svou co nejdříve, než se ceny vyšvihnou zbytečně vysoko!

VSTUPENKY na EXPO (ale i Challenge a velký seminář): http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky
FACEBOOK UDÁLOST AKCE: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

 

Tak doraž a pozvi kamarády. Těšíme se na tebe!

0 komentářů 23.11.2016