koupit vstupenky

DOPROVODNÝ PROGRAM

Součástí NaberSvaly EXPA bude také bohatý doprovodný program – přednášky, exhibice, praktické ukázky, soutěže a mnoho dalšího! Kompletní seznam doprovodného programu budeme postupně aktualizovat.

Pavel Beran OPEN TRAINING!

Chceš zažít pravý HARDCORE trénink? Budeš mít možnost!

Pavel Beran IFBB PRO bude mít v rámci NaberSvaly EXPA otevřený HARDCORE trénink v prostorách přilehlého HammerStrength Fitness! Těš se na pot, krev a slzy! Tahle atmosféra bude stát za to!

Filip Steflovič

Přednáška Filipa Stefloviče

Chceš vědět, jak být úspěšný Physique? Co to obnáší, jak správně trénovat, a jak rozjet fungující business spojený s Vaším jménem ve světe Fitness? Pak určitě doraž na přednášku Filipa Stefloviče!

Jan Kareš pokus o REKORD!

Pokus o překonání světového rekordu ve shybech na 30 a 60 minut! + SOUTĚŽ!

Jan Kareš - známý světový rekordman ve shybech se pokusí překonat rekord v maximálním počtu shybů na 30 a 60 minut.  Těšit se můžete také na soutěž o super ceny! 

Timea Trajteľova

Obsáhlá přednáška a nácvik pózování (nejen) pro všechny aspirující Bikini Fitness závodnice!

Zajímá Vás, jaké to je soutěžit v kategorii Bikini fitness a být v tom jedna z nejlepších? A chcete se naučit pořádně pózovat? Tahle přednáška je pro všechny slečny a dámy, kteří by chtěli na soutěž... A také pro oči všech pánů!

Jonáš Petřík

Otevřená diskuse s Jonášem Petříkem a dechberoucí exhibice!

Otevřená diskuse na jakékoliv téma s Jonášem Petříkem - uznávanou autoritou v celé české a slovenské republice v oblasti komplexního rozvoje síly, výkonnosti, obratnosti a nabírání svalů. Jonáš je také velmi komplexní sportovec a my věříme, že diskuse s ním bude pro všechny velkým přínosem. A na závěr se můžete těšit na menší exhibici Jonášovi obratnosti! 

BETON SVALY LIVE SHOW

Ptej se Fandy a Petra LIVE a buď ve videu!

Staňte se součásti exkluzivního videa BETON SVALY! Ptejte se a Fanda s Petrem budou LIVE odpovídat! 

NaberSvaly SHOW!

Největší SHOW, co jste kdy zažili!

Věci ZDARMA, soutěže, exhibice a obrovskáí SHOW, kterou znáte ze zahraničních Fitness EXPO akcí! 

MMA na vlastní kůži!

Zkus si na vlastní kůži, jaké to je být MMA zápasníkem!

Pod vedením Michala Kotalíka, jednoho z hostů NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 bude možno vyzkoušet si na vlastní kůži trénink MMA, poznat nové, zajímavé techniky a dozvědět se něco více o tomto sportu!

BENCHPRESS s Jiřím Havrdou!

Poražte nejsilnějšího bench pressaře v ČR!

Jiří Havrda - nejlepší český silák v bench pressu je připraven poměřit své síly se skupinkou vybraných návštěvníků! Samozřejmostí je pořádná atmosféra a skvělé ceny! Kdo zvedne víc? Jirka, nebo parta návštěvníků? To se dozvíme 11. 2.!

Mas Wrestling

Poslední dobou čím dál více populární starověký bojový sport! - Přijď si ho vyzkoušet!

Jde o přetahování tyče mezi dvouma sportovci, jenž sedí naproti sobě na mas-wrestlingové lavici a zapírají se nohama o její opěrnou desku a po odstartování rozhodčím, se snaží rozhodit soupeře z rovnováhy a vyvést mimo lavici, přetáhnout k sobě nebo mu vyrvat tyčku. Přijď si tento skvělý sport vyzkoušet na NaberSvaly EXPO!

Arm Wrestling

Zápasy v Arm Wrestlingu (páce)

Arm Wrestling, nebo slangově také souboj v páce zná snad každý! Zde - na NaberSvaly EXPO, bude možnost nejen vidět profesionály v tomto oboru a naučit se různé strategie a tipy, jak být v této disciplíně co nejlepší, ale v rámci doprovodného programu bude možné také zúčastnit se doprovodné soutěže pořádané českou asociací Arm Wrestlingu, která je partnerem celé akce! 

To be announced

sdfgdsfgdsgdsfg

ZAKOUPIT VSTUPENKY

*ceny vstupenek se budou postupně zvyšovat